Montaż

Iglo
FIRMA ADWIL DYSPONUJE DOŚWIADCZONYM ZESPOŁEM FACHOWCÓW W DZIEDZINIE MONTAŻU, KTÓRZY PODEJMĄ ZLECENIE W TWOIM DOMU LUB FIRMIE

Wybierając Nasze usługi dołączacie do szerokiego grona zadowolonych klientów.
Wycena usługi ustalana jest po spotkaniu z klientem oraz dokonaniem wstępnych wymiarów. Chętnie doradzimy oraz odpowiemy na każde pytanie w kwestiach technicznych. Wybierając nas masz pewność, że montaż zostanie wykonany przez profesjonalistów. Szybko i bezproblemowo zamontujemy wybrane produkty uwzględniając nowoczesne technologie montażowe, zarówno montaż trójwarstwowy (tzw. ciepły montaż) z wykorzystaniem taśm paroprzepuszczalnych , paroszczelnych oraz podkładów podparapetowych najlepszych producentów na rynku. Montaż ten wyeliminuje mostki termiczne powstające na łączeniu muru z oknem, zapobiega powstawaniu pleśni i co najważniejsze ogranicza utratę ciepła
Niezmiernie miło nam zaprosić Państwa do Naszego salonu,gdzie będą mieli Państwo okazję na żywo zobaczyć prezentację „ciepłego montażu” na ekspozycji,do czego serdecznie zachęcamy.

Opisy montaży:


Montaż klasyczny

Najbardziej powszechny i chętnie wybierany sposób montażu. Przytwierdzenia stolarki dokonuje się za pomocą kotew, które mocowane są do ościeżnicy. Usługa obejmuje dowóz wybranej stolarki do klienta, rozładunek, przymocowanie kotew do ramy, prawidłowe ustawienie oraz montaż, a także uszczelnienie przestrzeni między stolarką a murem pianką poliuretanową. W ramach usługi istnieje możliwość zamówienia montażu dodatkowych elementów: parapetów, rolet, żaluzji.


Ciepły montaż na taśmy paroszczelne i paroprzepuszczalne

Innowacyjna metoda montażu, polegająca na dodatkowych uszczelnieniach przestrzeni pomiędzy murem konstrukcyjnym budynku a ramą ościeżnicy okna. W przeciwieństwie do klasycznego montażu, w tym przypadku stosujemy specjalne taśmy oraz kilka warstw zabezpieczeń. Wewnętrzną warstwę wykonujemy z materiału paroszczelnego, środkową z termoizolacyjnego, a zewnętrzną z paroprzepuszczalnego. Jest to rozwiązanie niezawodnie eliminujące mostki termiczne, zabezpieczając warstwy izolacji przed degradacją oraz wilgocią.


Montaż w systemie KIK
Relatywnie nowa metoda, gwarantująca płynną regulację okna względem muru oraz doskonałą energooszczędność. Nazwa systemu KIK pochodzi od pierwszych liter marek KNELSEN i KLINAR, które postanowiły wykorzystać zalety swoich materiałów do opracowania pionierskiej metody montażowej. Metoda KIK bazuje na stabilnym mocowaniu mechanicznym na konsolach i wspornikach, powalając następnie na osadzenie okna na tzw. „ciepłym parapecie”. Rozwiązanie to polecane jest zwłaszcza tym klientom, którzy wybierają okna o wysokich parametrach termoizolacyjnych i pragną w pełni wykorzystać ich energooszczędny potencjał.


Montaż w systemie MOWO
Metoda MOWO, w tłumaczeniu dosłownym, oznacza montaż okien w ociepleniu. Dzięki eliminacji metalowych kotw i konsol na rzecz profili nośnych z tworzywa, system ten pozwala na skuteczne ograniczenie powstawania mostków cieplnych, gwarantując uzyskanie stopnia szczelności wymaganego zarówno w budownictwie energooszczędnym, jak i pasywnym. Prace obejmują dwa etapy: połączenie okna z konstrukcją budynku oraz jednoczesne dokonanie uszczelnień, dzięki czemu niemal natychmiast po zakończeniu montażu w pomieszczeniu można prowadzić dalsze prace wykończeniowe. System polecany klientom liczącym na dobrą dźwięko- i termoizolację oraz planującym wdrożenie wymagających projektów, w tym montażu dużych i ciężkich okien.

Uważamy,iż powyższa oferta oraz stała ekipa monterska Naszej firmy posiadająca liczne certyfikaty powinna być dla Państwa podstawą do zaufania.

Nasi partnerzy
left
left
Okna Tczew
ul. Jagiellońska 55C, 83-110 Tczew
tel: 58 562 20 25
tel: 508-058-210
e-mail: okna@adwil.pl
Godziny otwarcia salonu:
poniedziałek-piątek: 10:00-17:00
sobota: 10:00-13:00
Dane mapy
Dane do Mapy ©2017 Google
Dane mapyDane do Mapy ©2017 Google
Dane do Mapy ©2017 Google
Mapa
Satelita
Zapytaj o ofertę
    Kliknij, aby dodać załącznik.

    [recaptcha]


    Klientów zainteresowanych montażem bram garażowych oraz drzwi zapraszamy na stronę Adwil